SaySaga Dünyasına Hoş Geldiniz!

 

Kimliğinizi Kendiniz Belirleyin

Hayatınızı Destana Çevirin

 

 

SaySaga Inspirational® insanoğlunun yepyeni bir ruhsal aydınlanma çağının eşiğinde olduğu ve popüler medyanın ya da diğer deyişle sistemin bastırmaya çalıştığı gerçek sanatçıların bu süreçte insanlığa rehberlik etmesi gerektiği inancına dayanarak kurulmuştur ve söz konusu türde sanatçıların (yazar, müzisyen, komedyen, senarist, ressam, grafik tasarımcısı, fotoğrafçı, film yönetmeni ve hatta Yeni Çağ temsilcisi kişisel gelişimciler) insanlığa bu yönde yararlı olacak mesajlarını yaymalarına yardımcı olacak, aynı zamanda da kültürler arasında köprü oluşturacak bir platform olarak tasarlanmıştır.

 

Yeni Çağ ve 21. Yüzyıl Yaşam Tarzı

SaySaga, İngilizce’de “Destan Anlat” ifadesinden ilham almıştır ve biz her hayatın bir destan olma potansiyeli taşıdığına, yazarların ve çeşitli alanlardaki sanatçıların da bu konuda önemli bir rehberlik rolü oynadığına inanırız. Bizim için bir sanatçının (yukarıda belirtilen branşlar veya unutulan benzerleri) popüler medyada ne kadar tanındığının önemi yoktur ve zaten içerik derinliğine sahip olmayan projeler veya yeterli kültürel altyapı donanımına sahip olmayan sanatçılar desteklenmez; önemli olan ortaya konabilecek çalışmaların kalitesi ve Yeni Çağ aydınlanma rehberliği anlamında katabileceği değerlerdir.

 

SaySaga Academy®

SaySaga Inspirational® ve SaySaga Academy® olarak, gerek organizasyon kültürü açısından ve gerekse ortaya konan projeler bağlamında özgünlüğü, tutarlılığı, kaliteyi, dürüstlüğü, saygıyı ve içtenliği en önde tutarız ve sanatçının toplumun eğitmeni ve rehberi olması gerektiği prensibiyle hareket ederiz.

Kişisel gelişim kavramlarından ve Uzak Doğu Savaş Sanatları prensiplerinden öğrendiklerini hayata geçirerek daha bir kitap çevirmeniyken adını ulusal çapta markalaştırmayı başaran kurucumuz Selim Yeniçeri, kendisi de bir yazar, müzisyen ve uluslararası sertifika sahibi bir Quantum Koçu olarak SaySaga Academy®’yi gerek ilk, orta ve lise öğretim düzeyi ebeveynleri, gerek lise ve üniversite öğrencileri, gerekse şirket sahipleri, yöneticileri ve çalışanları için anlaşılması kolay, uygulaması etkili olan bir sistemler ve yöntemler seti şeklinde yapılandırmıştır. Markamız altında çalışmaları yayınlanan bütün yazar, kişisel gelişimci, koç ve sanatçılar, bu sistemsel yapıyı destekleyecek şekilde konumlandırılır.

 

 

Selim Yeniçeri

Yazar, Çevirmen, Müzisyen, Quantum Koçu, İşadamı

Çocuk yaşlarından başlayarak hayatına doldurduğu yüzlerce radyo piyesi, onlarca konser, iki Rock albümü, sayısız illüstrasyon ve resim çalışması, çeşitli alanlarda 300’ün üzerinde kitap çevirisi, yazdığı 8 roman, kişisel gelişim ve İngilizce ders kitabıyla, kitaplardan öğrenilenlerin gerçek hayata geçirilmesinin yarattığı sonuçları ve azmin muhteşem zaferini kanıtlayan Yeniçeri, kendini kişilerin hayatlarını dolu dolu yaşamalarına yardımcı olmaya adamıştır.

 

Dr. Margaret Aranda

Doktor, Yazar, Immuno-nutrition Beslenme ve Anti-Aging Uzmanı, Kişisel Gelişimci, İşkadını

Hem tıp hem de felsefe alanlarında çifte doktorluk diplomasına sahip Stanford Üniversitesi mezunu Dr. Margaret Aranda, 10 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucunda kronik hastaların durumunu yaşayarak deneyimlemiş bir uzmandır. TATE Publishing’den yayınlanmış 5 kitabı bulunan Aranda, aynı zamanda dünya çapında milyonlara seslenen bir sosyal medya yıldızıdır.

 

Yazarlarımız ve Sanatçılarımız

SaySaga Inspirational®, SaySaga Academy® (yayıncılık ve kişisel gelişim) ve SaySaga Studio® (müzik ve diğer sanatlar) için her sanatçı, çalıştığı alan her ne olursa olsun, insanlığa sunduklarının ruhsal ve vicdanî sorumluluğunu almakla yükümlüdür ve kurum olarak bu konudaki kendi sorumluluğumuzu da alırız. Takım çalışması ve Karma yasası (“ne ekersen onu biçersin” anlayışı) organizasyon kültürü için hem dışarıda hem içeride esastır ve bütün kurum çalışanları bu bilinçle hareket etmek zorundadır.

Yazarlarımız ve sanatçılarımız,  her biri kendi alanında uzman olan yönetim kurulu üyelerimiz tarafından özenle seçilmekte, bütün faaliyetlerimizde ortak ve yüksek bir kültür, hizmet ve sunum standardı izlenmektedir.

 

Dünya Çapında Bir Marka

Amacımız, dünyanın çeşitli yerlerindeki sanatçı, kişisel gelişimci ve yazar dostlarımızın eserlerini Türkiye’de yayınlarken, kendi ülkemizden değerleri de dünyaya yaymaktır. Yurt dışındaki profesyonel bağlantılarımızın ve iş ortaklarımızın desteğiyle, Türk yazarların kişisel gelişim başta olmak üzere çeşitli türlerdeki kitapları yaklaşık 200 ülkede ve 45’i aşkın dijital platformda e-kitap olarak satışa sunulmaktadır.

SaySagaInspirational.com’ a gitmek için tıklayın!